שיטת C.eNergy - סינרג'י


C.eNergy, סינרג'י - שיטת טיפול ייחודית למיצוק וחידוש העור

טכנולוגיה מהפכנית

לטיפול בעומק העור המכשיר היחיד אחרי הלייזר המאפשר טיפול עומק בטוח עם תוצאות מעולות לטווח ארוך אחרי סידרה קצרה של לטיפולים

סובלת מריפיון של עור הפנים, הצוואר, קו המחשוף והלסת? נמאס לך מכתמי פיגמנטציה, צלקות אקנה, וקמטים ? רוצוה לשפר את מרקם עור הפנים ולכווץ נקבוביות פתוחות ? תכירי את סינרג'י שיטה אחת לטיפול במגוון בעיות עור הפנים.

אם עד היום מנעד הפתרונות נע בין קרמים ללייזר, בקליניקה שלי תוכלי להיחשף לשיטת טיפול חדשנית שכבר הספיקה לכבוש חמישים מדינות מסביב לעולם.

שיטה אפקטיבית לטיפול מנצח - nrf

שיטת ה - NRF (גלי רדיו ושדות מגנטיים), מאפשרת טיפול במגוון בעיות עור בצורה מדוייקת עם שליטה על עוצמת הטיפול ללא תופעות לוואי ועם תוצאות אחידות ואפקטיביות. למכשיר יש שני אפליקטורים - ידיות טיפול:

אפליקטור גלי הרדיו הננופרקשיונלי NanoFractional המוליכה זרם מדוייק ומאפשרת עומק חדירה גדול יותר ומשך טיפול קצר, כ- 10 דק' ומסייע להפחית צלקות אקנה סטריאה, רוזציאה, שינוי גוון העור קמטים עמוקים, נקבוביות פעורות, מרקם עור לא אחיד ופיגמנטציות עבור כל סוגי העור.

ידית ה Diamondpolar– המתאימה לכל סוגי העור ומשלבת 2 אנרגיות העובדת בו זמנית גלי רדיו ושדות אלקטרו מגנטיים טיפול המשלב חימום נעים של הריקמה שבסופו מתחיל תהליך של חידוש העור ומעודד יצירת קולגן חדש כמו כן נועד למתיחה קלה של העור .

טיפול נעים ואפקטיבי ללא תופעות לוואי.

טכנולוגיה שחודרת לעומק העור

הטכנולוגיה החדשנית מטפלת בבעיות עור שונות ומציעה פתרונות בעומק העור.

הטכנולוגיה מטפלת ברבדים העמוקים של העור על ידי טיפול בנזקים שנגרמו עם השנים ובכך פותרת מהשורש בעיות שעד היום לא היה להן פתרון! והתוצאות מוכחות! ללא תופעות לוואי ותוך חזרה מיידית לשגרה היומיומית שלך.

למי מתאים הטיפול ?

שיטת C.eNergy מטפלת ומתמקדת בהידוק וברפיון העור, מסייעת בכיווץ נקבוביות פעורות, לטיפול בצלקות פוסט אקנה, לחידוש ושיפור דרמטי של מירקם העור, למיצוק אזור קו הלסת, לטיפול בקמטים עמוקים ו/או שטחיים.

אני מזמינה אותך להתבונן מקרוב בעורך ולהיחשף בפעם הראשונה למערכת דיאגנוסטיקה חכמה hds שתראה לך את מצב העור מבפנים ותציע לך את הטיפול המתקדם ביותר באופן אישי.

לתיאום פגשית איבחון ראשונה בעלות של 250 ש"ח בלבד לחצי כאן 

מחכה לך, רונה רותם, קוסמטיקאית p.m.e

 

קרא עוד...