פילינג - לרענן ולהעניק לעורך מראה אחיד


טיפול פילינג- לעודד את מנגנון התחדשות העור

פילינג הוא אחד האמצעים היעילים שנועדו לחידוש העור ע"י הסרה עדינה של השיכבה הקרנית- ועל ידי כך מעודד ייצור של תאים חדשים ובריאים יותר.

הקילוף העדין מסלק תאים מתים ונועד להסיר רק את השכבות העליונות ביותר של העור - הוא מתאים לעור עייף ולשנות את גוון העור ,לעור חסר חיוניות, הבהרת כתמי עור, טיפול שמסייע בהפחת קימטוטים עדינים, ולכל מי שרוצה לרענן את העור ולהעניק לו מראה אחיד והומוגני, בריא וזוהר יותר.

הטיפול נועד לשפר את מירקם העור בתהליך מבוקר והדרגתי

טיפול פילינג הוא טיפול מורכב ומותאם אישית באופן מדוייק לכל סוג ומצב עור כאשר היחשפות לשמש תהיה מועטה ומושכלת. לא כולן זקוקות לאותו הטיפול.

בקליניקה של רונה רותם ניתן לבצע פילינגים בכל הרמות בהתאמה לכל סוג או בעיית עור הפילינג יותאם לך אישית באופן מבוקר והדרגתי ותלוי במצב העור ובהסתגלותו, בנוסף, יותאמו עבורך חומרים מעודדי קילוף עדין ומדכאי מלאנין להמשך טיפול בבית על מנת להעצים את התוצאות.

זאת ועוד בפיקוח צמוד ואישי מול כל לקוחה ולקוחה. תהליך הפילינג יהיה מבוקר ויעשה במישנה זהירות בעיקר בחודשי הקיץ .

הטיפול בקליניקה

קיימים מספר סוגים ורמות של פילינג. בקליניקה של רונה רותם תעברי איבחון מקיף ובדיקה של עור פנייך במיכשור ייחודי על מנת להבין את עומק הבעייה, תשאול רפואי על מנת להבין כמה זמן את סובלת מהבעיה ? שאלות על אופייך, אורחות חייך ומידת החשיפה לשמש בכדי להתאים לך את סוג הפילינג באופן אישי ומדוייק.

בכך תהני מיתרונותיו של הפילינג שמסייע להצערת עור הפנים, לחידוש העור, ליצירת מרקם רענן, להחלקת קמטים "קלים", להבהרת עור הפנים ולטיפול בהבהרת כתמים שנותרו על העור כתוצאה מאקנה.

חשוב לציין שביצוע פילינג אופטימלי כרוך במספר מפגשים בהתאמה לסוג עורך ולתוצאות הנדרשות.

כללי זהירות

תהליך הפילינג דורש אחריות וזהירות מצד הלקוחה, מכיוון שחשיפה לשמש מעודדת היווצרות כתמים חדשים, לכן בתקופת הקיץ יש להיערך בהתאם ולהיות קשובה להנחיית הקוסמטיקאית עד לתוצאה המושלמת.

תוצאות מדהימות

הפילינג מתאים לכל מי שרוצה להתחדש במראה עור אחיד והומוגני ומתאים במיוחד למי שיש לה פיגמנטציה, כתמי שמש, צלקות אקנה קטנות או חטטי אקנה.

בואי להתחדש במראה עור אחיד והומוגני. לתיאום טיפול אפקטיבי לעורך, צרי קשר עם הקליניקה. ותפגשי עם רונה רותם, קוסמטיקאי p.m.e

קרא עוד...