קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - CeNergy - ונוס קונספט
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
CeNergy - ונוס קונספט
דף הבית >> טיפולי פנים >> אנטי אייג'ינג >> CeNergy - ונוס קונספט

CeNergy - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, להשבת הנעורים לעור הפנים. 

טיפולי הלייזר שנחשבו, עד כה, לטכנולוגיה החדשנית בטיפולי העור מפנים את מקומם לבשורה הבאה בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג ושיקום מראה העור: CeNergy - ברחבי העולם הפך מכשיר זה ללהיט, ובשיתוף עם ליין התכשירים הייעודי מבית חוה זינגבוים ניתן ליהנות מטיפול אפקטיבי ובטוח, ללא תופעות לוואי, עם זמן החלמה מהיר וחזרה מידית לשגרה.
 
בעולם מכירים אותו כ- Venus Viva, בישראל הוא ניתן כטיפול ייחודי ע"י קוסמטיקאיות פרא-רפואיות נבחרות. מכשיר ייחודי ופורץ דרך, המושתת של טכנולוגיות - NanoFractional Radio Frequency ו-SmartScan המעניקות טיפול בטוח ולא פולשני הנלחם בכתמי הפיגמנטציה, ברפיון העור ובסימני ההזדקנות.
 
 - CeNergyמבוססת על סינרגיה בין שני תהליכים: שימוש בטכנולוגיה החדשנית של המכשיר עם טיפול תומך באמצעות התכשירים ייעודיים מבית חוה זינגבוים.
 
כיצד זה עובד?
טכנולוגיה חדשנית המעבירה לעור אנרגיה בטוחה, באופן המקצר הן את זמן הטיפול עצמו והן את משך החלמה הנדרש לקבלת תוצאות אופטימליות. המכשיר כולל 2 ידיות:

ידית ה- fractional: מוליכה זרם מדויק לעומק רקמת העור, היוצרת כוויה מבוקרת על העור ומובילה לחידוש ולמידול (בנייה) של העור.

ידית ה- Diamond Polar: 2 אנרגיות הפועלות בו-זמנית: גלי רדיו ושדות מגנטיים. העברת האנרגיה מחממת באופן מבוקר את השכבות העמוקות של העור ומעודדת בנייה מחדש של סיבי הקולגן וממצקת את העור.
 
שילוב מושלם בין מכשיר לתכשיר
שיתוף הפעולה היצירתי בין חוה זינגבוים וונוס קונספט עושה את ההבדל. התכשירים פותחו בהתאמה לפרמטרים של המכשיר, בשני מישורים:
  1. להכנת העור לפני הטיפול, כך שהעור מגיע במצב אופטימלי לקליטת האנרגיה.
  2. לסייע בריפוי מהיר של העור, תוך שמירה קפדנית על רמת הלחות, בריאותו וגמישותו של העור.
לקוחות רבים ברחבי הארץ מוצאים פתרון אמיתי לבעיות עור שהם סובלים מהם זמן רב ונהנים מעור מוצק יותר, בעל מרקם ומראה אחידים ובריאים, ברק קורן ומראה צעיר.
 

המאמר נכתב ע"י רונה רותם קוסמטיקאית, רפואית מזה 15 שנים, בוגרת המכללה לקוסמטיקה רפואית DIMOL בר"ג. בעלת תואר P.M.E® מבית האקדמיה של חוה זינגבוים המתמחה בקוסמטיקה פרא-רפואית בשיטת הטיפולים הדו-עומקית ומאבחנת רב מערכתית מטעם בית החולים איכילוב.
 


 
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675