קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - פילינג יהלום
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
פילינג יהלום

רבות הן הדרכים להצערת עור הפנים אחת מהן מתבצעת באמצעות מכשיר פילינג יהלום. התוצאות הן מהירות ומפתיעות לטובה, והטיפול מומלץ לכל מי שסובל מחריצים, קמטוטים וקמטים בעור.באמצעות מכשיר פילינג יהלום, ניתן לחדור אל שכבות העור החיצוניות וכל התאים הישנים מתחדשים ונוצרים תאים חדשים. הטיפול הוא בטוח ביותר. באמצעות הטיפול במכשיר, העור שלכם יחזור להיות חלק וצעיר, רך ועדין במיוחד. פילינג יהלום גם מסייע לספיגה טובה יותר של מוצרים קוסמטיים. 

מהן מכשיר פילינג יהלום?
הפילינג מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד זה, הוא יעיל מאוד ובטוח מאוד ובסופו של דבר הוא מצעיר את העור פלאים. כל זאת ללאשום שימוש בכימיקלים או חומרים מסוכנים. באמצעות המכשיר ניתן לבצע חדירה לשכבות העור החיצוניות, ולא סתם המכשיר נקרא פילינג יהלום. יש בו שבבי יהלום ואלה מלטשים את העור, באמצעות חיתוך וכך מוסרת שכבת העור העליונה, את זו שואבים לתוך המכשיר בזמן הטיפול עצמו. שכבת העור העליונה מתקלפת ונותרת שכבת עור חדשה וכך נוצר מראה בריא יותר וחיוני יותר של העור. העור הופך להיות זוהר יותר וחלק, נקי מקמטוטים וקמטים, אין שום תופעות לוואי והתוצאות הן מיידיות.

בעיות בהן ניתן לטפל
מכשיר פילינג יהלום יעיל מאוד בכתמי פיגמנטציה בעור האופייניים לנשים מבוגרות יותר, שכן הכתמים מופיעים עם הגיל. הוא מסייע לטיפול באקנה וצלקות שטחיות, מסייע לטיפול בקמטים, לעור שאיננו חיוני, מסייע גם להעלמת כתמי שמש, נימי דם ואפילו לשקיות מתחת לעיניים, כך שלמכשיר יתרונות רבים והוא מסייע לטפל בבעיות מגוונות מהן סובלים נשים וגברים.

למי הטיפול מתאים?
טיפול באמצעות מכשיר פילינג יהלום מתאים לכל מי שרוצה לרענן ולחדש את עור הפנים, המכשיר יעיל מאוד לנשים אשר חצו לא מכבר את שנות הארבעים לחייהן וסובלות מקמטים, קמטוטים וחריצים המופיעים עם הגיל. המכשיר יעיל כנגד כתמי פיגמנטציה, שקיות שחורות מתחת לעיניים ועוד. כאשר נשים מתבגרות ומזדקנות, העניין מפריע וגורם לירידה בביטחון עצמי ובדימוי העצמי. זהו תהליך טבעי שכן כולנו רוצים להיראות צעירים יותר יפים וחיוניים, במיוחד בימים אלה בהם יש מודעות הולכת וגוברת למראה הכללי.

אי אפשר להתכחש לכוחות הטבע, הם עושים את שלהם, וקשה להתמודד עם הבעיה רק באמצעות קרמים לפנים, לא משנה עד כמה המותג ידוע. המכשיר טוב גם לסובלים מפצעי בגרות אשר השאירו צלקות בפנים, ניתן לטפל בו מצוין בחטטים. פילינג יהלום נוח מאוד לשימוש, כמעט ואין שום תופעות לוואי, אין שימוש בחומרים כימיקלים אשר עלולים להיות מסוכנים ומלווים בתופעות לוואי רבות, הטיפול איננו צורב וטומן בחובו כאבים, מה שלא ניתן לומר על הרבה טיפולים קוסמטיים אחרים,הוא מעודד יצירה של תאים חדשים בעור, טוב למגוון רב של בעיות עור שונות, והתוצאות הן מיידיות. פילינג יהלום הינו יעיל ובטוח.
הטיפול מבוצע על ידי קוסמטיקאיתפארא רפואית אשר עושה שימוש בעוד אמצעים רבים ומגוונים להצערת העור, כל אחד והטיפול המתאים לו. עם זאת כדאי לדעת שישנם טיפולים כואבים ועם תופעות לוואי, לא כל שכן עם מכשיר פילינג יהלום ולכן הוא מאוד מומלץ לנשים בנות 40 ומעלה, נשים שרוצות להיראות טוב יותר וצעירות יותר.
 

העור שלך הוא כמו יהלום יקר - גלי את יופיו.

המכשיר מסוגל לשלוט על רמת הקילוף והחדירה לעומק העור, בהתאמה מושלמת למצבו. שכבת עור חדשה בוהקת וזוהרת מתמיד ומאופיינת ביכולת ספיגה גבוהה של חומרי לחות והזנה פעילים, השומרים על מראה צעיר ורענן לאורך זמן. בתום התהליך מתקבל עור מושלם, בעל צבע ומרקם אחידים ובריאים. השינוי המשמעותי במראה העור מוביל לתחושה פנימית נפלאה.
 
למי מומלץ הטיפול?
פילינג יהלום מתאים לכל מי שרוצה לחדש את העור ולרענן את מראהו. אני ממליצה להתחיל בטיפול כבר בגילאי 30+ כדי ליהנות מתוצאות דרמטיות במיוחד. הטיפול מומלץ לכל מי שסובל/ת מהמאפיינים הבאים:
 מראה גוון לא אחיד של העור
 פיגמנטציה כתמי עור, צלקות אקנה, קמטוטים עדינים
 כתמי גיל וכתמי שמש

  
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675