קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - טיפול לאזור העיניים
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
טיפול לאזור העיניים
דף הבית >> טיפולי פנים >> טיפול לאזור העיניים

טיפולים להצערת אזור העיניים

אזור העיניים מאופיין בסוג עור דק ועדין, שרירי הבעה רבים שפועלים כל אימת שאנו מחייכים, זועפים, מודאגים - כלומר, ללא הפסקה ויוצרים קמטים דינמיים אשר עם השנים הולכים ומשתרשים בעור. עם השנים, פוחתת כמות  השומן התת עורי ושקעים כהים, כתוצאה מהשתקפות נימי הדם, מתקבעים מתחת לעפעפיים התחתונים. אז מה עושים?
 
חומצה ההיאלרונית לתיקון השקעים הכהים מסביב לעין
הזרקה עדינה של מיקרו טיפות של חומצה היאלרונית תורמת להבהרה משמעותית ולהצערה ניכרת של מראה אזור העיניים, להחלקת ה"שקיות" והעלמת העיגולים וכן לחידוש אחידות מראה העור בין העפעפיים התחתונים ללחיים. החומצה ההיאלורונית נמצאת בשפע בעור צעיר, אך ייצורה הולך ויורד ככל שאנו מזדקנים. השבתה לעורנו, בצורה מלאכותית, אינה גורמת לתגובה אלרגית העלולה להתרחש עם חומרי מילוי אחרים. והשינוי בולט לעין כבר מהטיפול הראשון!
 
בוטוקס / דיספורט למילוי קמטי ההבעה והצחוק
שרירי ההבעה מסביב לעיניים לא מפסיקים לעבוד ויוצרים, עם השנים, קמטוטים וקמטים המכונים "קמטים דינמיים" (מכיוון שהם מושפעים מתנועות שרירי הפנים) המעמיקים ומתקבעים בעור. הזרקת בוטוקס בכמות מזערית לשרירים מסוימים באזור העיניים והמצח מרגיעה את מתח השרירים ומטשטשת את הקמטים. את ההזרקה מבצע רופא מוסמך וניתן לחזור לשגרה באופן מידי.
 
קרם עיניים ליין קונטרול, מבית חוה זינגבוים
קרם עיניים פעיל אך עדין - בעל נוסחה ייחודית, המסוגל לחדור אל העור העדין בסביבת העין, להפחית את הנפיחות באזור, להעשיר את העור בלחות שחסרה לו ולשפר מהותית את מידת המוצקות שלו. הקרם נספג בקלות שם הוא פועל במטרה לשמור על לחות העור, תוך שהוא מותיר תחושת קלילות ונינוחות. למקסום עבודת הקרם ולתוצאות מדהימות מומלץ למרוח בבוקר ובערב.
 
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675