הצערת גב כפות הידיים


ידייך מהוות את כרטיס הביקור הטוב ביותר שלך, השקיעי בהן.

התבגרות עור כף היד - ניתן להחזיר את הזמן לאחור

העור המכסה את גב כף היד הוא הדק ביותר בגוף וכמות השומן התת עורי בו היא מזערית. עם השנים, העור בכף היד הופך לדליל יותר ומאבד את נפחו כתוצאה מהתמעטות השומן התת עורי, עצמות הידיים והוורידים הופכים לבולטים יותר וידייך מזדקנות. אך כיום, ניתן להחזיר את הזמן לאחור ולהפוך באמצעות חומרי מילוי וללא כאבים את ידייך לצעירות ולמטופחות.

הטיפול שיצעיר את כפות ידייך

בשנים האחרונות, שיטת הטיפול העיקרית באובדן נפח הייתה שאיבת שומן מאיזור אחר בגוף והזרקתו אל תוך גב היד, שיטה כואבת, מורכבת, יקרה ובעלת אפקט לטווח קצר. כיום, החידוש האחרון בתחום נקרא “מתיחת גב כף יד” או “הצערת גב היד” (“Hand Rejuvenation”).

באמצעות טכניקה פשוטה, ללא חתכים וללא כאבים, מוחדרים חומרי מילוי על ידי רופא לאיזור. כך, העור באיזור גב היד נמתח וכתוצאה מכך העצמות, הגידים והוורידים מוסתרים מאחורי שכבת המילוי.

מיד עם סיום הטיפול ניתן לחזור לשיגרה והידיים לאחר הטיפול, נראות צעירות יותר מבלי לחשוף את דבר הטיפול או את גילן האמיתי.

טיפולים משלימים

הטיפולים מבוצעים על ידי רופא מומחה בקליניקה עם חומרי המילוי החדישים ביותר בעלי צמיגות גבוהה במיוחד, ביניהם: ראדייס, חומצה היאלורונית ואחרים. במקביל לטיפול, מומלץ על טיפול הצערת ושימור עור כף היד באמצעות טיפולי מזותרפיה או מזו רולר המבוצעים במרפאה.

טיפול מהיר ולא פולשני

מתיחת גב כף יד באמצעות חומרי מילוי היא הליך לא ניתוחי בטוח לחלוטין. חומרי המילוי המתקדמים מוחדרים אל מתחת לעור הדק באזור גב כף היד בנקודה מוגדרת מראש, ללא חתכים וללא תפרים.

הינך מוזמנת להחזיר לידייך את הנעורים. לתיאום טיפול אפקטיבי לידייך, צרי קשר עם הקליניקה לתיאום איבחון עם רונה רותם, קוסמטיקאית p.m.e

קרא עוד...