הזרקת בוטוקוס / דיספורט


להאט את השנים ולהחזיר לך את המראה הטבעי שלך

מגיע הגיל שבו את מסתכלת במראה ומתקשה לזהות את האשה התוססת ומלאת החיים שהינך. העור רפוי ועייף והקמטים משווים לפנייך מראה שאינו משקף כלל את איך שאת מרגישה: אישה צעירה שכל החיים עוד לפנייך.

אל תתני לקמטים למחוק לך את החיוך מהפנים - תמחקי את קמטי הצחוק! הזרקות בוטוקוס / דיספורט מטשטשות את הקמטים ומותירה את עורך מתוח ורענן כפי שלא היה מזמן.

רופאים מוסמכים

התהליך הטיפולי דורש מיומנות רבה, במרכז לקוסמטיקה הפרא-רפואית של רונה רותם, התהליך מבוצע על ידי רופא מוסמך בתחום האסתטיקה הרפואית והתוצאות מובטחות תוך ארבעה ימים מהטיפול: קמטי החיוך והצחוק שבזוויות העיניים ובאזור המימיקה בצדי הפה נעלמים והעור נראה מתוח, מורם, רענן וצעיר יותר.

הטיפול יעיל גם לתיקון א-סימטריה מולדת, קלה, של העיניים והגבות וא-סימטריה בפנים כתוצאה מצניחה של אחד העפעפיים, להרמה ולמתיחה עדינות של מיתרי הצוואר ומניעת הזעת יתר בבית השחי, כפות הידיים והרגליים והקרקפת.

סוגי קמטים

מאיפה הגיעו הקמטים האלה ואיך נפטרים מהם? ישנם שני סוגי קמטים: הסוג הראשון, קמטים שנגרמים לעור כתוצאה מהזדקנותו הטבעית, ירידה ברמות האלסטין והקולגן האחראים לגמישותו, שנים של חשיפה לשמש, תזונה לקויה, עישון וכדומה. הסוג השני אלו הם קמטי הבעה - קמטים דינמיים הנוצרים לאורך שנים שבהן חייכנו, זעפנו, קימטנו את מצחנו תוך כדי מחשבה עמוקה... בקיצור, הפעלנו את שרירי הפנים ובשלב מסוים, לאחר שנים רבות, הם התכווצו ויצרו את הקמט.

ניתן להבחין בקלות בקמטי הבעה באזורים שונים בפנים, כמו זוויות העין והפה, המצח וכד' קמטים אלו פוגעים במראה העור וגורמים לו להיראות זקן ומוזנח, אך ניתן להעלימם באמצעות טיפול קוסמטי פשוט ומהיר: הזרקת בוטוליניום: בוטוקס/ דיספורט.

יצירת מראה עור רענן וצעיר בכל גיל

בוטוקס ודיספורט הם שמות מסחריים וידועים בציבור של חלבון בשם קלוסטירדיום בוטוליניום מסוג A.

שניהם משמשים כחומרים מרווחים ומְרַפַּי שרירים ולכן הם מושלמים להעלמת קמטים הנוצרים מפעילות השרירים. ההבדל הוא שהדיספורט עמיד יותר מהבוטוקס ופעיל לפרק זמן ממושך יותר.

הזרקה עדינה של מרפי שרירים מנתקת חלקי שרירים מסוימים באזור המחבר בין העצב והשריר.

הנתק הזה גורם לרפיון חלקי של השריר והקמט שהיה מעליו - על שכבת העור העליונה, "מתיישר" ונמתח. התוצאה המתקבלת: העור נראה צעיר, מתוח ומורם יותר.

טשטוש הקמטים כמו מוחק שנים ממראה העור ומעניק לך מראה צעיר כמו שחלמת.

הקמטים נעלמים בתוך ימים!

הזרקת חומרים אלו בקמט הזעף שבין הגבות מרפה את השריר ותוך ארבעה ימים מהטיפול ניתן להנות ממראה חלק, רגוע ומתוח.

גם קמטי החיוך והצחוק שבזוויות העיניים ובאזור המימיקה בצידי הפה נעלמים תוך מספר ימים והעור נראה מתוח ורענן כמו שלא היה מזמן. זו הסיבה שבעשורים האחרונים הפך הטיפול לפופולארי ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, שאינו כירורגי.

שלבי הטיפול

התהליך הטיפולי דורש מיומנות רבה ומתבצע על ידי רופאים מוסמכים. בשלב ראשון: הזרקת החומר בעזרת מחט דקיקה במיוחד, בטכניקה ייחודית הממקסמת את התוצאה הרצויה, אל האיזורים המיועדים. בנוסף, מוזרק החומר לאזור נוסף - הקרקפת, לצורך "הרמה" נוספת של המצח, העפעפיים והגבות.

בקליניקה של רונה רותם מושם דגש גם על הזרקה בצדי העיניים, מקום שבו לחומר ישנה השפעה קצרה ומוגבלת יותר ביחס לאזורים האחרים.

בשלב השני: שבועיים בדיוק לאחר ההזרקה תתבצע לביקורת והזרקה נוספת של החומר לחיזוק אפקט המתיחה והמראה הצעיר.

השפעתם של חומרים אלו על הנתק היא זמנית ואורכת בין שלושה לשבעה חודשים, שלאחריהם חוזרים הקמטים למצבם המקורי ועל כן יש לחזור על הטיפול.

טיפול בבעיות אסתטיות נוספות

טיפול זה יכול לפתור גם בעיות אסתטיות נוספות, ביניהן: א-סימטריה בפנים כתוצאה מצניחה של אחד העפעפיים.

שיפור מראה אף נשרי על ידי "הרמה עדינה" של קצה האף. הרמה ומתיחה עדינות של מיתרי הצוואר.

מניעת הזעת יתר בבית השחי, כפות הידיים והרגליים והקרקפת. טיפול בא-סימטריה מולדת, קלה, של העיניים והגבות.

אני מזמינה אותך להנות מהניסיון, מהמקצועיות ומהמכשור המתקדם ביותר המובילים לתוצאות מרשימות שנשארות לאורך זמן. רונה רותם, קוסמטיקאית p.m.e

קרא עוד...