הבעת הפנים שלך היא כח המשיכה שלך


פנייך נמצאות בתנועה מתמדת הודות לגמישות עורך: צחוק, קריאה, הבעות פנים, זעף/קימוט המצח/הרמת גבה - תנועות טבעיות אלו יוצרות את יופייך וחולקות את רגשותייך עם האחרים.

לעור שלנו תפקיד מפתח בתהליך זה, הוא נמתח ומתקפל בהתאם להתכווצות שרירי פנייך, אפילו הזעירים שביניהם, בכדי לתקשר בדייקנות את רגשותייך לאחרים.

אולם, כתוצאה מכך העור הופך ליבש יותר, דק יותר ועדין יותר וגמישותו פוחתת. במהלך כל התכווצות שרירי הפנים, העור נמתח, אבל אז נסוג בצורה לקויה.

אזורי הפנים הנמצאים בתנועה, הם הראשונים שנפגעים על ידי תהליך הזדקנות זה. בסופו של דבר העור מתחיל לשקוע ו"קמטי הההבעה" מתחילים להופיע, דבר ההופך קשה יותר להחלקה. תווי הפנים הופכים לנוקשים והפנים מאבדות סיגנון ואטרקטיביות. בנוסף, תוך כדי

התבגרות העור, מופיע מראה עור עייף ועמום והפנים מקבלות מראה "עצוב" ודל הבעה. אבל, החומצה ההיאלרונית משיבה לעורך את שאבד עם השנים, הג'ל ימלא בעדינות את הקמטים ויבטיח שמפלס הלחות יעלה מה שיבטיח את גמישות העור לאורך זמן, ותווי פנייך יזכו מחדש לחיוניות ולחינניות מחדש. הטיפול במכון נעשה ע"י רופאים מהשורה הראשונה.

מהי חומצה היאלרונית ?

חומצה היאלרונית נמצאת בריקמת החיבור בגופינו ,היא קושרת מים כמו ספוגית ומסייעת לעור להיות רך ומוצק ודואגת ל"מלא" את החסר במקומות שאיבדו נפח עם הזמן ובמהלך השנים, לטשטש קימטוטים ולמחוק עדויות שהצטברו על עור פנייך. חומצה היאלרונית נועדה אף לשפר ולחדש את מירקם העור ולעניק לו זוהר וחיוניות.

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית, ללא כל התחייבות, כדי להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר לגילך, למצב עורך ולסגנון חייך. רונה רותם, קוסמטיקאית p.m.e

קרא עוד...