קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - טיפולי שיקום ומיצוק
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
טיפולי שיקום ומיצוק

עור מושלם זו מתנה שאת מוזמנת לקבל אצלי בקליניקה ברמת-גן!
ועכשיו יש לי מתנה נוספת עבורך: קרם לחות מועשר בנוגדי חמצון המותאם אישית לסוג עורך, בהזמנת סדרת טיפולים באולטרה סאונד למיצוק ולחידוש העור. שווי המתנה: 370 ₪

 
את מטפלת בעור שלך בקפידה, דואגת לנקות אותו ביסודיות ולמרוח קרמים מזינים וחומרי לחות כפי שהדריכו אותך. אז למה את לא רואה את התוצאות המיוחלות?

הנה סוד שלא יגלו לך: חומרי הלחות וההזנה שרכשת במיטב כספך לא מגיעים אל עומק העור, אלא נשארים בשכבתו העליונה. הם גורמים לך להרגשה טובה ולתחושת רעננות - אך בפועל השינוי לא קורה.
 
אז מה כן עובד?
אני מזמינה אותך לחוות טיפול חדשני שעושה פלאים בשיפור מראה ומרקם העור: טיפול באמצעות מכשיר אולטרה סאונד. מכשיר האולטרה סאונד יוצר רטט גלי בתדר של 1.7 מיליון פולסים בשנייה, באופן שממריץ את זרימת הדם ומגביר את קצב חילוף החומרים בתא. החמצן חודר טוב יותר לעור ומחייה אותו. חומרי ההזנה והלחות סוף סוף מצליחים להגיע אל תוך שכבות העור העמוקות יותר, להיספג בהן ולהישאר לאורך זמן.
 
עכשיו העור שלך מתעורר לחיים! השינוי נראה לעין כבר מהטיפול הראשון!
השינוי שיוצרים גלי האולטרה סאונד בשכבות העמוקות של העור ניכר במהירות בשכבות העליונות שלו. העור רענן יותר, המרקם שלו אחיד וחלק יותר והוא נראה מוצק וצעיר. כי כעת, לראשונה, הקרמים יכולים לעשות את העבודה כמו שצריך!
שימוש במכשיר האולטרה סאונד יעיל למגוון טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק העור וחידושו ומילוי קמטים.
 
כדי ליהנות מתוצאותיו הדרמטיות של האולטרה סאונד את חייבת לעבור אבחון אישי, מדויק ומקיף של מצב העור. האבחון גם יקבע את התהליך הטיפולי ואת מספר המפגשים שיידרשו כדי להביא את העור למצב האופטימלי.
 

  


 
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675