קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - בוטוקס/דיספורט
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
בוטוקס/דיספורט

אל תתני לקמטים למחוק לך את החיוך מהפנים - תמחקי את קמטי הצחוק!
הזרקת בוטוקוס / דיספורט מטשטשת את הקמטים ומותירה את עורך מתוח ורענן כפי שלא היה מזמן.

 
ועכשיו מתנה שתגרום לך לחייך אפילו יותר:
טיפול רביעי חינם - בהזמנת 3 טיפולים!


במרכז לקוסמטיקה פרא-רפואית של רונה רותם ברמת-גן התהליך מבוצע ע"י רופא מוסמך בתחום האסתטיקה הרפואית. תוצאות מובטחות תוך 4 ימים מהטיפול: קמטי החיוך והצחוק שבזוויות העיניים ובאזור המימיקה בצדי הפה נעלמים והעור נראה מתוח, מורם, רענן וצעיר יותר.

הטיפול יעיל גם לתיקון א-סימטריה מולדת, קלה, של העיניים והגבות וא-סימטריה בפנים כתוצאה מצניחה של אחד העפעפיים, להרמה ולמתיחה עדינות של מיתרי הצוואר ומניעת הזעת יתר בבית השחי, כפות הידיים והרגליים והקרקפת.

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית, ללא כל התחייבות, כדי שאוכל להמליץ לך על הטיפול המתאים ביותר לגילך, למצב עורך ולסגנון חייך.
 

הזרקת בוטוליניום - בוטוקס / דיספורט.
למראה עור רענן ומעודן בכל גיל

 
מגיע הגיל שבו את מסתכלת במראה ומתקשה לזהות את האשה התוססת ומלאת החיים שהנך. העור רפוי ועייף והקמטים משווים לפנייך מראה שאינו משקף כלל את איך שאת מרגישה: אשה צעירה שכל החיים עוד לפנייך. למה זה קורה?
 
ישנם 2 סוגי קמטים: קמטים שנגרמים לעור כתוצאה מהזדקנותו הטבעית, ירידה ברמות האלסטין והקולגן האחראים לגמישותו, שנים של חשיפה לשמש, תזונה לקויה, עישון וכדומה. הסוג השני אלו הם קמטי הבעה - קמטים דינמיים הנוצרים לאורך שנים שבהן חייכנו, זעפנו, קמטנו את מצחנו תוך מחשבה עמוקה... בקיצור: הפעלנו את שרירי הפנים, ובשלב מסוים, לאחר שנים רבות, הם התכווצו ויצרו את הקמט. ניתן להבחין בקלות בקמטי הבעה באזורים שונים בפנים, כמו זוויות העין והפה, המצח וכו' קמטים אלו פוגעים במראה העור וגורמים לו להיראות זקן ומוזנח,  אך ניתן להעלימם באמצעות טיפול קוסמטי פשוט ומהיר: הזרקת בוטוליניום: בוטוקס/ דיספורט.
 
מראה עור רענן וצעיר בכל גיל
בוטוקס ודיספורט הם שמות מסחריים וידועים בציבור של חלבון בשם קלוסטירדיום בוטוליניום מסוג A. שניהם משמשים כחומרים מרווחים ומְרַפַּי שרירים ולכן הם מושלמים להעלמת קמטים הנוצרים מפעילות השרירים. ההבדל הוא שהדיספורט עמיד יותר מהבוטוקס ופעיל לפרק זמן ממושך יותר.
 
הזרקה עדינה של מרפי שרירים מנתקת חלקי שרירים מסוימים באזור המחבר בין העצב והשריר. הנתק הזה גורם לרפיון חלקי של השריר והקמט שהיה מעליו - על שכבת העור העליונה, "מתיישר" ונמתח. התוצאה המתקבלת: העור נראה צעיר, מתוח ומורם יותר. טשטוש הקמטים כמו מוחק שנים ממראה העור ומעניק לך מראה צעיר כמו שחלמת.
 
הקמטים נעלמים בתוך ימים!
הזרקת חומרים אלו בקמט הזעף שבין הגבות מרפה את השריר ותוך 4 ימים מהטיפול ניתן ליהנות ממראה חלק, רגוע ומתוח. גם קמטי החיוך והצחוק שבזוויות העיניים ובאזור המימיקה בצדי הפה נעלמים תוך מספר ימים והעור נראה מתוח ורענן כמו שלא היה מזמן. זו הסיבה שבעשורים האחרונים הפך הטיפול לפופולארי ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, שאינו כירורגי.

הזרקת בוטוליניום - בוטוקס /דיספורט עושים רק אצל מקצוענים!
התהליך הטיפולי דורש מיומנות רבה. אצלי במכון הוא מתבצע ע"י רופאה מוסמכת בתחום האסתטיקה הרפואית. כדי להשיג תוצאה מקסימאלית, הטיפול מתבצע בשני שלבים:
שלב ראשון: הזרקת החומר בעזרת מחט דקיקה במיוחד, בטכניקה ייחודית הממקסמת את התוצאה הרצויה, אל כל אותם אזורים מועדים. בנוסף, מוזרק החומר לאזור נוסף - הקרקפת, לצורך "הרמה" נוספת של המצח, העפעפיים והגבות. אצלי במכון מושם דגש גם על הזרקה בצדי העיניים, מקום שבו לחומר ישנה השפעה קצרה ומוגבלת יותר ביחס לאזורים האחרים.

שלב שני: שבועיים בדיוק לאחר ההזרקה תוזמן/י לביקורת ולהזרקה נוספת של החומר לחיזוק אפקט המתיחה והמראה הצעיר.

השפעתם של חומרים אלו על הנתק היא זמנית ואורכת מספר חודשים - בין 3 ל- 7 לערך, שלאחריהם חוזרים הקמטים למצבם המקורי.

טיפול זה יכול לפתור גם בעיות אסתטיות נוספות, ביניהן:
 אה-סימטריה בפנים כתוצאה מצניחה של אחד העפעפיים
 שיפור מראה אף נשרי ע"י "הרמה עדינה" של קצה האף
 הרמה ומתיחה עדינות של מיתרי הצוואר
 מניעת הזעת יתר בבית השחי, כפות הידיים והרגליים והקרקפת
 אה סימטריה מולדת, קלה, של העיניים והגבות

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית, ללא כל התחייבות, כדי שאוכל להמליץ לך על הטיפול המתאים ביותר לגילך, למצב עורך ולסגנון חייך.


 
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675