איפור קבוע - הבעת הפנים שלך היא כוח המשיכה שלך


במלחמה נגד הטבע - הצבע ניצח! הדגשת תווי הפנים נועדה לחזק את יופייך

בעזרת האיפור הקבוע, תוכלי להתעורר כל בוקר ולהיראות צעירה, רעננה ולחייך מול המראה. איפור קבוע, התשובה לפנים מושלמות ומטופחות תמיד והדרך להחזיר את הזמן לאחור.

בעזרת האיפור הקבוע ניתן לתקן ולהדגיש שפתיים דהויות, גבות חסרות נוכחות, עיניים שקועות ואפילו פגמי עור קלים. את הצדדים היפים מדגישים, את הצדדים הפחות יפים מתקנים ונהנים ממראה טבעי ומטופח לאורך זמן.

להיות מאופרת נכון ותמיד

מהיום תוכלי להיראות במיטבך מהרגע שהתעוררת ולאורך כל היום, איפור קבוע מציע לך מענה למגוון צרכים: חיסכון בזמן: סדר יומך העמוס משאיר לך מעט מאוד זמן להתאפר.

שמירה על מראה מאופר ומטופח לאורך כל היום: בריכה, חדר כושר, התרוצצויות בחום ובלחות הישראלית, אוכל או שתייה עלולים למחוק את האיפור שעמלת עליו, או גרוע מכך - "למרוח" אותו לאורך הפנים ולהשאיר סימני צבע לא אסתטיים שנובעים מחוסר מיומנות באיפור הפנים.

חוסר מיומנות באיפור הפנים: איפור זה אמנות! אי דיוק במשיחת השפתון עלול לצבוע גם את השיניים, קושי בהדגשת קו האייליינר עלול ליצור אשליה של עיניים קטנות מדי, טעות בצביעת הגבות עלולה לקלקל את הסימטריה של הפנים ועוד.

טישטוש פגמים קטנים בפנים: גבות דלילות, עיניים שקועות, שפתיים דקות או בהירות, אי סימטריה - כל אלו ניתנים לתיקון בטיפול אחד בלבד.

מטרות האיפור הקבוע

בעזרת איפור קבוע, ניתן בקלות להדגיש יתרונות ולטשטש חסרונות.

האיפור הקבוע מסייע להדגשת תווי הפנים, ליצירת הדגשים קלים ועדינים באופן קבוע ולמראה "מסודר" יותר, השימוש ביכולות האיפור הקבוע נוצר על מנת לתקן ולטשטש פגמים קלים, כמו א-סימטריה.

כיום משתמשים באיפור קבוע בעיקר לעיצוב הגבות, לשפתיים ולעיניים.

איפור גבות קבוע

הגבות משפיעות על הבעת הפנים שלנו ויוצרות מסגרת נכונה לפנים.

לכן, חשוב ליצור גבות המתאימות למתאר הטבעי בקו ובגוון טבעיים המחמיאים לעיניים ולפנים.

צורת הגבות תופסת תפקיד חשוב במיוחד במקרים של נפילת העפעף או עיניים שקועות. שירטוט נכון של הגבה יכול ליצור אפקט המדמה ניתוח עפעפיים.

גבות טבעיות ניתן לעצב ולהדגיש באמצעות הצללה ולהעניק להן נוכחות באופן שלא ניתן יהיה להבחין כי מדובר במילוי באמצעות צבע.

כאשר הגבות דלילות, זרועות בקרחות או חסרות שיער לגמרי, ניתן למלאן באמצעות צבעי קבע בשיטה טבעית - שערה אחרי שערה.

שפתיים מודגשות בצבע

מתלהבת משפתיים מלאות יותר? חושניות יותר ? רוצה שגוון שפתייך יהיה חי ומודגש יותר ? אני מזמינה אותך לקבל הדמייה ממאפרת שתראה לך איך ניתן במספר דקות להבליט ולמלא את החסר ! איפור קבוע לשפתיים כולל תיחום ומילוי.

תיחום שפתיים: ניתן לתחום את השפתיים, לבנות ולעצב להן מסגרת מחמיאה במקרים בהם השפתיים דקות מדי או שאינן "נוכחות" מספיק בפנים.

מילוי בגוון טבעי לשפתייך: ניתן להדגיש את השפתיים עלי ידי מילוי בצבע טבעי המתאים לגוון עורך, כך שלא ייראה מוגזם מדי.

מילוי שפתיים מומלץ לנשים בעלות שפתיים חיוורות או דקות, שפתיים לא סימטריות או בעלות גבולות מטושטשים. בקליניקה של רונה רותם תוכלי לעצב שפתיים בעלות מסגרת וצבע טבעיים.

הקו הקטן שיבליט את מבטך- איילינר

לכל אחת מבנה עין שונה וחשוב להתאים לו את האיפור המחמיא ביותר. בקליניקה של רונה רותם תהני מעיניים מודגשות, סימטריות, "פתוחות" ובמרחק מחמיא זו מזו.

עיניים המאופרות בטבעיות באופן קבוע אשר לא יימרח גם כשאת קופצת לבריכה, נכנסת לסאונה או בוכה בסרט רומנטי...

מומחיות: ניסיון וותק, זה שם המשחק

כאשר תהליך האיפור נעשה באופן לא מקצועי או בצבע הלא מתאים, תחווי עוגמת נפש גדולה. ניתן כמובן לתקן אך זהו תהליך מיותר ולא פשוט.

רונה רותם מזמינה אותך להנות מהניסיון, מהמקצועיות ומהמיכשור המתקדם ביותר המובילים לתוצאות מרשימות שנשארות לאורך זמן.

הינך מוזמנת לפגישת ייעוץ, ללא התחייבות וללא תשלום. יחד נחליט כיצד תוכלי להנות ממראה מטופח, מאופר ומוקפד לאורך כל שעות היום, מבלי להתאמץ ובלי שתצטרכי לבזבז זמן יקר במהלך היום. רונה רותם, קוסמטיקאית p.m.e

קרא עוד...