קוסמטיקאית ברמת גן - רונה רותם - אודות
צלצלו עכשיו:
03-5784675
   
 
אודות

אודות רונה רותם - מכון לקוסמטיקה ורפואה אסתטית מתקדמת ברמת גן

 
רונה רותם הינה קוסמטיקאית פרא רפואית ברמת גן, בעלת מכון לקוסמטיקה ורפואה אסתטית מתקדמת ברמת גן. עם ותק וניסיון של מעל 15 שנים, רונה מטפלת בלקוחותיה עם פיקוח רפואי צמוד, עם תכשירים בריכוז חומר פעיל מקסימלי שיעילותם הוכחה במחקרים קליניים. רונה רותם קיבלה הכשרתה במכללה לקוסמטיקה רפואית DIMOL בר”ג ובעלת תואר P.M.E מבית האקדמיה של חוה זינגבוים ומתמחה בקוסמטיקה פרא רפואית בשיטת הטיפולים הדו-עומקית. לרונה ידע קליני נרחב והיא מתמחה בשיטות עבודה מתקדמות שמטרתן להביא לשינוי בטקסטורה ובמרקם העור. במכון של רונה ברמת גן תוכלו ליהנות גם מטיפולים במכשור הרפואי המתקדם בעולם מבית ונוס קונספט.

אצל רונה רותם, קוסמטיקאית פרא רפואית ברמת גן, תיהנו מטיפול מקצועי מהשורה הראשונה תוך אבחון מדוייק של העור ושמירה על מספר עקרונות מנחים כגון: התאמה לצרכים האישיים של המטופלת, סינרגיה מושלמת עם שגרה טיפולים בבית, תהליך מבוקר והדרגתי, ליווי ויחס אישי צמוד, אמינות ויושרה מקצועית, שקיפות מלאה. בין השאר ניתן ליהנות בקליניקה של רונה ברמת גן מטיפולי הפנים והצוואר של שיטת הסינרג’י,  הטכנולוגיה החדשנית והבטוחה ביותר בשוק, לחידוש העור באמצעות גלי רדיו, בשילוב עם תכשירים ייעודיים מבית חוה זינגבוים.

טכנולוגיית הטיפול של מכשיר הסינרג’י, בשילוב עם תכשירים ייעודיים מבית חוה זינגבוים מיצרים סינרגיה מושלמת לטיפול שהוכח במחקרים קליניים ומביא לשינוי דרסטי במרקם העור. מכשיר הCenergy מטפל בבעיות עור שונות, כגון: קמטים וקמטוטים בעור הפנים, צלקות פוסט אקנה, פיגמנטציה, כתמי עור, נקבוביות פעורות, סימני מתיחה ועוד.
מאבחנת רב מערכתית מטעם בית החולים "איכילוב"

 מגוון טיפולי פנים וקוסמטיקה
 טיפולי C.eNergy
 טיפולי פנים בטכנולוגיה מתקדמת 
 טיפולי דקולטה
 טיפולי מיצוק העור
 טיפולי אקנה
 טיפולי פיגמנטציה
 פילינג (טיפול פילינג מבוקר- Safepeel)
 טיפולים רפואיים אסתטיים: בוטוקס, מזותרפיה,     פילינג רפואי, מילוי קמטים - ע"י רופאה
 טיפולי פיגמנטציה
 טיפולי אנטי אייג'ינג
 טיפול ביומימטי
 טיפולי הבהרת העור
 טיפולי הסרת שיער באפליציה
 איפור מקצועי וכלות
 איפור קבוע
 פדיקור ומניקור
 מוצרי חוה זינגבוים


 


 
   טיפול באקנה 
מילוי בקמטים 
מתיחת פנים בחוטים 
מתיחת פנים ללא ניתוח 
פילינג לייזר 
קוסמטיקאית פרא רפואית
כתובת: נחלה 7, רמת גן

טלפון: 03-5784675

נייד: 050-6555102

דוא"ל: ronaro20@gmail.com
    המרכז לקוסמטיקה פרא רפואית - 03-5784675